Slachtoffer - Dader: Bemiddelen vanuit trauma

Deze module is één onderdeel van de opleiding slachtoffer – dader bemiddeling. Oorspronkelijk bedoeld als specialisatie bieden we het nu aan in permanente vorming voor de erkend bemiddelaar.  De modules kunnen afzonderlijk van elkaar worden bijgewoond.

Module 4: (2 dagen = 16 uren)
Bemiddelen vanuit trauma – Dader en slachtoffer persoonlijke en contextuele aspecten

Deze module betreft de specifieke psychologische aspecten om te bemiddelen met trauma.

  • Verwelkoming
  • Inleiding tot slachtoffer – dader bemiddeling
  • Psychologische modellen
  • Criminogene situaties
  • Ontwikkelingsfactoren
  • Sociaal aspecten persoon ß> omgeving
  • Pathologieën
  • Man-vrouw geschillen
  • Risicotaxatie en behandelmodellen
  • Psychodrama
  • Afsluiting

Kostprijs Opleiding: 1098€ (Btw incl. + lesmateriaal)

Tijdens onze opleidingen voorzien wij standaard een broodjeslunch

Voor zelfstandigen en bedrijven komt deze opleiding in aanmerking voor subsidiëring door de Vlaamse Overheid.*

* Voorafbetaling:                            250,6€
Komt in aanmerking voor KMO:    847,4€
Waarvan zelf te betalen:                593,2€
Belgische overheid subsidieert:     254,2€

Eigen bijdrage is dus:                    843,8 Euro 

De volledige opleiding is geaccrediteerd voor de Federale Bemiddelingscommissie voor 40 punten.

Module 2 vertegenwoordigt 16 punten permanente vorming.

Walter Engelen is erkend bemiddelaar in Familiale, Burgerlijke en Handelszaken en Sociale Zaken.
Natasha De Vinster is erkend bemiddelaar in Familiale Zaken.
Samen zijn wij de zaakvoerders van People Interaction.

Beiden hebben wij een grondige ervaring als psychotherapeut waarbij omgaan met trauma een belangrijk onderdeel is. Deze rijke ervaring willen wij via deze modules delen met de aspirant bemiddelaars met slachtoffers -dader.

Algemene Informatie & Locatie​​

Lesdata onder voorbehoud regeringsmaatregelen!

 

Deze opleiding is modulair opgebouwd. Oorspronkelijk bedoeld als specialisatie bieden we het nu aan in permanente vorming voor de erkend bemiddelaar.  De modules kunnen afzonderlijk van elkaar worden bijgewoond. De volgorde waarin de modules worden aangereikt  maken dat het een opeenvolgend geheel vormt. 

 

Module 4: 
Bemiddelen vanuit trauma – Dader en slachtoffer persoonlijke en contextuele aspecten

Psychologische inzichten die noodzakelijk zijn om een bemiddeling tussen slachtoffer en dader mogelijk te maken.

Deze module is geaccrediteerd voor 16 punten permanente vorming door de Federale Bemiddelingscommissie.

Vragen? Mail info@peopleinteraction.be

Minimum aantal deelnemers is 6
Telkens van 9:00 tot 18:00

In tegenstelling tot bemiddeling in de burgerrechtelijke context, voorziet het wettelijk kader inzake de dader -slachtofferbemiddeling niet in de erkenning van opleidingen.
People Interaction mag deze opleiding aanbieden aan de erkende diensten zonder een noodzakelijke erkenning / accreditatie.

Stel hier uw vraag

Stuur een mail naar info@peopleinteraction.be voor meer informatie.